Miejski sylwester w Warszawie

Noc Sylwestrowa spędzona w Warszawie to z pewnością szansa na niepowtarzalną, wyjątkową zabawę. Tej szczególnej nocy  – Ostatniej Nocy Starego Roku – zwykle zabiegana i zapracowana Warszawa przystaje na chwilę w codziennym biegu i bawi się do białego rana w różnych miejscach stolicy. Z pewnością każdy warszawianin ma swoje ulubione miejsce, w którym spędza Noc Sylwestrową i w którym zabawa sylwestrowa jest szampańska.

Od kilku lat Sylwester miejski odbywa się w Warszawie na Placu Konstytucji pod sceną plenerową, wraz z największymi gwiazdami muzyki rozrywkowej. Władze stolicy co roku dbają o to, by Noc Sylwestrową uświetniły znakomite, znane i popularne zespoły i artyści, by tłumy warszawiaków i gości mogły bawić się wyśmienicie. W ubiegłym roku Sylwestrowy Wieczór uświetniły występy takich gwiazd jak Roxette, Opus, Danzel, a z naszego polskiego rynku – Kasia Kowalska, Doda, Kombi, Ira, Maciej Maleńczuk, Golec uOrkiestra, Varius Manx, Szymon Wydra i jego Carpe Diem, Natasza Urbańska. Około 100 tysięcy warszawiaków zaludniało tej nocy Plac Konstytucji, żegnając Stary i witając szampanem i niezapomnianym pokazem sztucznych ogni Nowy Rok. W tym roku z pewnością atmosfera na Placu Konstytucji w Warszawie będzie gorąca i szampańska!

Jeśli mówimy lub myślimy: Warszawa, momentalnie chyba każdy Polak widzi przed oczami Pałac Kultury i Nauki w stolicy. Szczęśliwcy, którzy kupili już bilety, będą mieli niepowtarzalną okazję spędzić Sylwestra w reprezentacyjnym warszawskim Pałacu Kultury, a o północy to oni będą mieć najlepszy widok na olśniewające pokazy sztucznych ogni w całej stolicy. Na najwyżej położonym Tarasie Widokowym Pałacu Kultury, czyli na jego dachu i na dachu stolicy organizowany jest elegancki bal sylwestrowy. Uczestnicy tego balu będą z najwyższego punktu stolicy oglądać pokazy sztucznych ogni. Widok z pewnością będzie niezapomniany!

Inni warszawiacy i goście będą zapewne spędzać Noc Sylwestrową w licznych restauracjach, klubach i pubach w stolicy. Osoby lubiące wystawne przyjęcia i bale w szykownym stylu, wybiorą któryś z warszawskich hoteli lub jedną z restauracji. Każda restauracja i każdy kub oferują swoim gościom interesującą formę spędzenia Sylwestra . Możemy znaleźć w Warszawie w tym roku imprezy w stylu włoskim, w stylu Moulin Rouge, w stylu Las Vegas. Miłośnicy imprez i prywatek w stylu PRL będą także usatysfakcjonowani – z pewnością wiele klubów zaprosi chętnych na Sylwestra w klimacie lat 60. i 70. Smakosze znajdą restauracje, które oprócz zabawy na parkiecie oferują ucztę dla podniebienia – dania pochodzące z różnych narodowych kuchni – hiszpańskiej, francuskiej, japońskiej itd. Każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie na tę Wyjątkową Noc.